miercuri, 6 mai 2020

INSOMNIA COPILĂRIEI


Am avut insomnii chiar din copilărie: îmi pierdeam nopţile visând cu ochii deschişi!

Costel Zăgan
Deşertul de catifea

Este posibil ca imaginea să conţină: 1 persoană

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

DUMITRU STĂNILOAE

 *** În iubire suntem foarte uniți și, totuși, ne descoperim și deosebirile.